Kontakt-Logo,OSA,

Booking, PR

Václav Husa

Tel: +420 603 560 037

Email: abraxasbooking@seznam.cz

………………………………………………………………………………………………………..

Slávek Janda

Tel: + 420 603 806 633

slavek.janda@tiscali.cz

……………………………………………………………………………………………………….

Loga Abraxas, stageplan a playlist pro OSA

Abraxas-A

Abraxas-logo

8 Comments

 1. Ahoj fšichni, chtěl jsem Vám poděkovat za perfektní koncert u nás v Chomutově. Opravdu zážitek, profi vystupování – prostě jedna hvězda. U starých pecek na mě spadla trocha nostalgie, ale tak to má být. Na viděnou v srpnu ve Spořicích!!
  Ještě jednou díky a opatrujte se.
  Váš skalní fanda Majkl

 2. Ahoj ABRAXASové, ahoj vsichni.
  Srdečné a velké DÍKY za včerejší pecka zážitek v brněnskem klubu Mersey. Celé to bylo jedno skvělé „bugi“ v obyčejným světě, kde Karel drogy nebere….bylo to prostě super.✌

 3. V koncertech je: Pardubice – Mlýny open air fest na 27.6.2019. Ten je ale 5-6.7. 2019. Nebo se pletu?

 4. Díky za výborný koncert v Hranicích v Zámeckém klubu 25.4. Abraxas ve svém pouhém tříčlenném složení předvedl parádní hudební výkon, který potěšil nejen dříve narozené publikum, ale i mladé fanoušky dobré rockové muziky. Excelentní kytarista, dobrý zpěvák a zakladatel této legendární kapely Slávek Janda si vždy do své kapely vezme další výborné muzikanty a tak je tomu i v případě současného baskytaristy a bubeníka. Každý fanoušek této legendární kapely není dobrým a nadšeným tanečníkem, ale přesto se kapele podařilo nakonec roztančit mnohé z diváků v hranickém Zámeckém klubu, což není v malém městě na venkově úplně jednoduché… Abraxas nejen svoje dlouholeté fanoušky v Hranicích potěšil svými nesmrtelnými hity z alba Box i novějšími písněmi. Abraxas baví obecenstvo nejen muzikou, ale i zábavnou jevištní show. Moc přeji Slávkovi Jandovi, aby se svojí legendární kapelou Abraxas odehrál ještě spoustu dalších koncertů v mnoha dalších letech a doufám, že se Abraxas zase nejpozději za rok objeví opět v Hranicích.

 5. Ahooj,
  celý Děčín se těší na Abraxas zitra 13.9.2019 od 21.00.
  Festival Bzukot.
  Mifi

 6. ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli 16/4 bude koncert v ostravském Parníku, zatím není nikde uveřejněn. díky Adriana

 7. Ahoj Adriano,
  Koncert kapely Abraxas bude 16.4.2020 v Ostravském Parníku .. :-)

Komentáře nejsou povoleny.