6 Comments

  1. Ahoj fšichni, chtěl jsem Vám poděkovat za perfektní koncert u nás v Chomutově. Opravdu zážitek, profi vystupování – prostě jedna hvězda. U starých pecek na mě spadla trocha nostalgie, ale tak to má být. Na viděnou v srpnu ve Spořicích!!
    Ještě jednou díky a opatrujte se.
    Váš skalní fanda Majkl

  2. Ahoj ABRAXASové, ahoj vsichni.
    Srdečné a velké DÍKY za včerejší pecka zážitek v brněnskem klubu Mersey. Celé to bylo jedno skvělé „bugi“ v obyčejným světě, kde Karel drogy nebere….bylo to prostě super.✌

  3. V koncertech je: Pardubice – Mlýny open air fest na 27.6.2019. Ten je ale 5-6.7. 2019. Nebo se pletu?

  4. Díky za výborný koncert v Hranicích v Zámeckém klubu 25.4. Abraxas ve svém pouhém tříčlenném složení předvedl parádní hudební výkon, který potěšil nejen dříve narozené publikum, ale i mladé fanoušky dobré rockové muziky. Excelentní kytarista, dobrý zpěvák a zakladatel této legendární kapely Slávek Janda si vždy do své kapely vezme další výborné muzikanty a tak je tomu i v případě současného baskytaristy a bubeníka. Každý fanoušek této legendární kapely není dobrým a nadšeným tanečníkem, ale přesto se kapele podařilo nakonec roztančit mnohé z diváků v hranickém Zámeckém klubu, což není v malém městě na venkově úplně jednoduché… Abraxas nejen svoje dlouholeté fanoušky v Hranicích potěšil svými nesmrtelnými hity z alba Box i novějšími písněmi. Abraxas baví obecenstvo nejen muzikou, ale i zábavnou jevištní show. Moc přeji Slávkovi Jandovi, aby se svojí legendární kapelou Abraxas odehrál ještě spoustu dalších koncertů v mnoha dalších letech a doufám, že se Abraxas zase nejpozději za rok objeví opět v Hranicích.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.